ROZSTRZYGNIĘCIE „KONKURSU NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO I BIBLIOTEKĘ”

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 6. 02.2017 r., odbyło się rozstrzygnięcie „Konkursu plastycznego na plakat promujący Czytelnictwo i Bibliotekę”. Konkurs został zorganizowany w ramach promocji czytelnictwa oraz realizacji jednego z kierunków polityki oświatowej MEN na rok szkolny 2016/2017. Wzięło w nim udział 26 uczniów.

Prace konkursowe oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły Lidia Łakota, nauczyciel polonista mgr Lidia Koper, nauczyciel plastyki mgr Agnieszka Gruk. Jury szczególnie doceniło pomysłowość, technikę oraz estetykę wykonywanych prac, a także związek z hasłem przewodnik konkursu.

W konkursie nagrodzono następujące prace:

KATEGORIA WIEKOWA KLASY I-III

I MIEJSCE - WIKTORIA SKWAREK

II MIEJSCE – JAGODA BIAŁA

III MIEJSCE – ŁUKASZ PLUTA

KATEGORIA WIEKOWA KLASY IV-VI

I MIEJSCE – WIKTOR CESEK

II MIEJSCE – LAURA TORBUS

III MIEJSCE – PATRYCJA SEWERYN

WYRÓŻNIENIE- NATALIA KITA

WYRÓŻNIENIE- NATALIA BIAŁA

WYRÓŻNIENIE- SZYMON ZIĘCINA

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział w Konkursie. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.