KIERMASZ KSIĄŻEK ZAKOŃCZONY!

W dniach 16-20 listopada odbył się kolejny juz raz w naszej szkole Kiermasz Książek, jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży, nauczycieli a także pracowników szkoły.

W bogatej ofercie kiermaszowej znalazły się bajki, baśnie, wiersze, legendy, kolorowanki, słowniki, encyklopedie, atlasy, poradniki, literatura piękna i popularnonaukowa, dzięki czemu każdy mógł znaleźć książkę, jakiej poszukiwał. Wiele osób kupowało książkę nie tylko z myślą o sobie, ale poszukiwało też prezentu dla swoich najbliższych, choćby pod choinkę.

Dochód uzyskany ze sprzedaży książek – 15% od wartości ogólnej zamówienia, pozwolił wzbogacić bibliotekę szkolną o 10 nowych pozycji książkowych.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odwiedzi nas jeszcze liczniejsza grupa koneserów literatury.

Dziękujemy wszystkim za zakupy.