ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenia roku szkolnego 2017/2018  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w Kaplicy o godz. 8.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy III, którzy w tym roku szkolnym opuszczają mury naszej szkoły i po wakacjach będą uczęszczali do klasy IV SP we Włodowicach.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu podsumowała kończący się rok szkolny, pogratulowała wszystkim promocji do następnej klasy, sukcesów i osiągnięć w konkursach.

Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów , którzy pięknie ,systematycznie i z zaangażowaniem pracowali w bieżącym roku szkolnym.

Na zakończenie przekazano kilka dobrych rad na wakacje  oraz  serdeczne podziękowania nauczycielom, wychowawcom za ich pracę, trud, wysiłek.

Pani Dyrektor życzyła Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, uczniom i uczennicom dobrego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć   w okresie letniego wypoczynku oraz  wszystkim udanych, słonecznych bezpiecznych wakacji!!!

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.