1 września - rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

O godz. 8.00 społeczność uczniowska wraz z nauczycielami , rodzicami ,Panią Dyrektor oraz Panem  Wójtem Gminy Włodowice uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny.

Podczas spotkania  w sali gimnastycznej p. Dyr. Lidia Łakota powitała przybyłych gości, uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły.

Pani Dyrektor szkoły  szczególnie gorąco powitała przedszkolaków i pierwszoklasistów.

Na progu nowego roku szkolnego p. dyr. Lidia Łakota życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, wytrwałości  w dążeniu do celu oraz radości z bycia uczniem.

Podczas swojego wystąpienia Pani Dyrektor  przypomniała wszystkim  o 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć Tych, którzy zginęli w tej najstraszniejszej wojnie w dziejach świata.

Pan Wójt życzył uczniom wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, by nadchodzące miesiące nie były tylko czasem nauki i wytężonej pracy ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

Nauczycielom Pan Wójt życzył dużo wytrwałości i sukcesów zawodowych , by nie zabrakło zapału w pracy dydaktycznej i wychowawczej i aby ten rok był rokiem spokojnej pracy i zadowolenia z osiągnięć uczniów.

O godz. 9.00 społeczność uczniowska wraz z nauczycielami  i rodzicami uczestniczyła we Mszy świętej, następnie wszyscy udali się do szkoły na spotkania uczniów z wychowawcami.