Organizacja pracy Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego we Włodowicach z Filią w Zdowie w okresie od 9 do 29 listopada 2020r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Informujemy, że, zgodnie  Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dn. 5 listopada 2020 r. od 9 do 29 listopada 2020r. uczniowie klas I-III będą  się uczyć zdalnie.

Nauka zdalna dla uczniów klas I - VIII zostaje przedłużona do 29 listopada br.

Oddział przedszkolny w Zdowie pracuje stacjonarnie.

Uczniowie klas I-III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID - 19 mogą skorzystać z opieki świetlicowej w szkole od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

Zapewniamy możliwość wypożyczenia książek  biblioteki szkolnej zgodnie z poniższym harmonogramem:

poniedziałek: 11.30 - 13.30

wtorek :          10.30 - 13.30

czwartek:        8.30 - 14.30

W szkole są ogranizowane konsultacje z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego dla uczniów klasy ósmej. Konsultacje odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 14:45. Chętni uczniowie proszeni są o przekazanie informacji o udziale w konsultacjach do wychowawcy klasy.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem nauki zdalnej.

O wszelkich zmianach w organizacji pracy szkoły i oddziału przedszkolnego będziemy na bieżąco informować przez dziennik elektroniczny oraz szkolną stronę internetową.

Życzymy zdrowia i cierpliwości we wspólnym pokonywaniu ewentualnych trudności.